Sündmuste kalender
detsember 2019
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Lähiaja sündmused
  • No events.
Ilm Põlvas

Archive for the ‘Määratlemata’ Category

HANKETEADE

Tahan sulle öelda

5 oktoober, 2015

Tunnid toimuvad lühendatud tundide ajakava järgi.

 

Reaalsuund
Klassijuhataja: Inga Tiivoja

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Ander Adamson
2. Diana Algus
3. Maarika Asi
4. Anett Hallap
5. Margret Help
6. Jaan Härmask
7. Geio Illus
8. Hanna Kaisa Jallai
9. Rait Kamber
10. Grete Kellamäe
11. Liisi Kolpakov
12. Tarmo Koosapoeg
13. Andree Laas
14. Kadi Laks
15. Grete Lokko
16. Kristjan Luts
17. Pilleriin Masing
18. Maiken Mägi
19. Laura Ojamaa
20. Timo Otsing
21. Siim Pragi
22. Pirke Prii
23. Karl Peter Prozes
24. Helen Rebane
25. Mirjam Sarnit
26. Roland Soosaar
27. Randy Soosaar
28. Elsbeth Tiisler
29. Rauno Udumets
30. Gabriel Usin
31. Hendrik Varul
32. Maarja Villako
33. Siim Villako

Loodussuund

Klassijuhataja: Krista Untera

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Karl-Erik Aavik
2. Tiina Ilves
3. Kris Jalas
4. Aigar Kähr
5. Fred Lasting
6. Helena Lattik
7. Morten Maidla
8. Monika Ojarand
9. Kerli Plado
10. Reio Pütt
11. Silja Savi
12. Kristjan Seeme
13. Janar Sõmerik
14. Oliver Tigas
15. Lauri Tigasson

Sotsiaalsuund

Klassijuhataja: Katrin Savi

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Herta Hiiend
2. Sandra Hurt
3. Jaana Jurtin
4. Kristin Kirillov
5. Kelli Koor
6. Roland Koppa
7. Janeliis Käo
8. Eleriin Käo
9. Maryo Lanno
10. Ketrut Laskar
11. Lisa Marie Maisla
12. Kristel Nasari
13. Johanna-Liis Pabusk
14. Kristi Raias
15. Janeli Rammo
16. Edith Saks
17. Laura-Liis Sander
18. Anett Simga
19. Mariaana Aleksandra Tereste
20. Liis Tintso
21. Kristi Valvik

Spordi- ja sisekaitse suund

Klassijuhataja: Lidia Petrova

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

Sisekaitse:
1. Ehtel Hainsoo
2. Henry Mandel
3. Mihkel Muld
4. Triin Must
5. Liis Pae
6. Egert Roodes
7. Karin Rosenberg
8. Raivo Rudisaar
9. Klaus Peeter Rüütli
10. Jaagup Zupping
Sport:
1. Hannes Käärik
2. Oskar Naarismaa
3. Temari Nuuma
4. Kadi Suits
5. Helander Vist

A. reaalained
Klassijuhataja:  Jaak Kepp

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Veronika Avald
2. Mihkel Hakk
3. Henri Hiiend
4. Oliver Jõgeva
5. Jürgen-Johannes Jüriöö
6. Maarja-Liis Karpson
7. Maiko Kiis
8. Jaanika Kopli
9. Martin Kõiv
10. Lauris Lahtvee
11. Carl-Robert Linnupuu
12. Keiro Lukk
13. Kristiina-Marianne Mosin
14. Robin Oberg
15. Joonas-Dein Plakso
16. Anne-Liis Puumets
17. Karl-Magnus Rebane
18. Kertu Roost
19. Diana Rätsep
20. Jorgen Rüütli
21. Sigrid Salomon
22. Sandra Solovjov
23. Eero Sonberg
24. Kerli Suur
25. Maarja Suvi
26. Indrek Tamm
27. Ilona Tint
28. Mihail Važnõi

B. loodusained
Klassijuhataja: Maie Karakatš

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Eleriin Aalde
2. Merilyn Asi
3. Hanna Heinla
4. Keio Hiiesalu
5. Anete Hütt
6. Tarvi-Karlos Jens
7. Kajali Kikkas
8. Martin Kurvits
9. Kristo Kuusik
10. Stiina Kõiv
11. Karmen Kõlamets
12. Laire Laar
13. Janne Lillo
14. Anett Lutsar
15. Merlin Mahlakas
16. Riin Peddai
17. Kaarel Pent
18. Katrin Pent
19. Kadri Petersell
20. Marken Raudnagel
21. Sigrid Raudsepp
22. Siim Rässa
23. Ahto Rööpmann
24. Helerin Sarnit
25. Monica Sasi
26. Sten Soodla
27. Martin Žvirblis
28. Karmen Tigas
29. Inge-Marit Tigas
30. Dora Uibo
31. Meelis Valge
32. Betti Vals
33. Eliis Vana
34. Birgit Änilane
C. sotsiaalained
Klassijuhataja: Florika Kolbakova

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Angelika Aruots
2. Elo Herman
3. Henri Hirsik
4. Alvar Anthony Hämäläinen
5. Kadi Kaarsalu
6. Kaari Kallas
7. Kadri Koor
8. Kairit Kruberg
9. Gerda Kruustik
10. Andre Kukk
11. Joanna Kungus
12. Kaisa Kuusiste
13. Raido Kõiv
14. Helena Käo
15. Marie Lang
16. Marianne Leotoots
17. Kristin Liivago
18. Anett Meiel
19. Joonas Oper
20. Helen Pentsa
21. Marge Punga
22. Maris Punga
23. Jessika Roger
24. Hanna-Grete Rüütli
25. Hedvig Heleen Saare
26. Karina Toots
27. Kevin Vahtra
28. Mari Vaino
9 aprill, 2015
16:00to17:30

rooside s6da

6 märts, 2015

Põlva ÜG õpilased osalevad messil “Noor meister”. Ürituse täpsem info on siin.

23 veebruar, 2015
10:45to12:00

23. veebruaril on lühendatud koolipäev. Toimuvad 1.-3. tund tunniplaani alusel, millele järgneb ülekooliline Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus algusega kell 10.45  Mesikäpa hallis. Aktusele on oodatud ka lapsevanemad.

EV aastapäev

9 veebruar, 2015to13 veebruar, 2015

9.-13. veebruarini toimuvatest sõbranädala teguvustest saad ülevaate siit.

Põlva ÜG lõpuaktused toimuvad 20. juunil 2014 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses.

  • põhikooli aktus kell 12.00
  • gümnaasiumi aktus kell 15.00
aula graafik
Teadaanded

Põlva Ühisgümnaasium 2010 © Kõik õigused kaitstud. Kesk 25, 63308, Põlva. tel: +372 7999 222, email: info[at]polvayg.edu.ee

Põlva Ühisgümnaasium offers Essay Help for US Students - quality and fast!