Lennud - Põlva Ühisgümnaasium
Sündmuste kalender
august 2018
E T K N R L P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Lähiaja sündmused
  • No events.
Ilm Põlvas

Archive for the ‘Lennud’ Category

 

A. reaalklass
Klassijuhataja: Tiina Saago

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Monika Avald
2. Daaniel Ipsberg
3. Karry Jallai
4. Kerli Juhandi
5. Triin Kamja
6. Mikko Kokkmaa
7. Kaupo Kollom
8. Martin Kukli
9. Kevin Käo
10. Ragnar Käsk
11. Sander Mandel
12. Vaivika Nikandrova
13. Anneli Oru
14. Jüri Palo
15. Sander Petersell
16. Renno Pilberg
17. Liis Poska
18. Marek Puik
19. Andreas Rikken
20. Kristjan Salundi
21. Anne Serv
22. Katre Tamm
23. Taavi Tilgre
24. Kertu Tootsmann
25. Anna-Maria Türk
26. Marius Viitkar
B. loodusklass
Klassijuhataja: Tiit Rästa

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Mari Abel
2. Taavi Hernits
3. Lumileid Hälvin
4. Karen Kottise
5. Maris Käsi
6. Martin Küla
7. Kaisa Laine
8. Hans Leis
9. Ivo Mattus
10. Gete Meekler
11. Keidi Mägi
12. Anett Numa
13. Mikk Pilliroog
14. Reelika Poroson
15. Samuel Puna
16. Raiko Rudissaar
17. Sandra Salu
18. Elis Sepp
19. Triin Simso
20. Silvia Suvi
21. Alvar Tint
22. Siret Valge
23. Monika Vares
24. Margit Vasser
25. Kätlin Villako
26. Veronica Ööbik

C. humanitaarklass

Klassijuhataja: Valeri Zlatin

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Henrik Hinrikus
2. Kaari Ann Kolk
3. Ainar Kähr
4. Marvin Laidna
5. Merili-Helen Lehiste
6. Mari-Liis Männiste
7. Evelina Nuusberg
8. Martin Otsing
9. Liisi Pau
10. Greta Pentsa
11. Marisabel Pihlapuu
12. Birgit Saarnits
13. Mari-Liis Sander
14. Elina Tobreluts

 

A. reaalklass
Klassijuhataja: Merle Pintson

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Iris Herman
2. Kristiina Ilves
3. Merlin Juks
4. Henri Kannik
5. Margus Klade
6. Rasmus Kork
7. Andrias Kund
8. Ever Lauk
9. Lisett Lees
10. Kerli Leikin
11. Laura Lill
12. Maia Luhamaa
13. Mait Maiste
14. Vladislav Mihnovitš
15. Mehis Musting
16. Reimo Mägi
17. Indrek Neeme
18. Aimar Peetmaa
19. Sander Pelisaar
20. Kätlin Protsin
21. Sander Rikken
22. Andre Rõõmus
23. Alvar Saan
24. Hanna Sepp
25. Daiva Soodla
26. Kalev Toom
27. Keily Traks
28. Alari Villemson
29. Kaarel Värton
B. loodusklass
Klassijuhataja: Viivi Ansi

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Reimo Berg
2. Evelin Haavamäe
3. Yyhely Hälvin
4. Kristen Int
5. Tõnu Jõks
6. Romet Järvela
7. Reio Jüriöö
8. Kristen Klaos
9. Miiko Kottise
10. Henry Kukk
11. Markus Käo
12. Steven Mandel
13. Triinu Masing
14. Hanna-Maria Morel
15. Kadri Niine
16. Harri Oberg
17. Teele Pehk
18. Anna-Liis Pilliroog
19. Linda Puusalu
20. Oskar Raudsaar
21. Lilian Seeme
22. Tauri Sulg
23. Liisi Suur
24. Heimar Säde
25. Tauri Tigasson
26. Tauri Treier
27. Laura Vals
28. Ingrid Vanahunt
29. Arti Viira
30. Imre Vätson


C. humanitaarklass
Klassijuhataja: Lidia Petrova

Nr

Eesnimi

Perekonnanimi

1. Hedi Armulik
2. Karl Asi
3. Kristjan Haan
4. Egert Helleste
5. Mattias Herzmann
6. Helen Hommuk
7. Mari-Li Kapp
8. Juta Kruusmäe
9. Hedy Liin
10. Sander Luik
11. Tiit Pihlap
12. Marika Rosin
13. Siim Siiman
14. Siim Tirp

 

A. klass
Klassijuhataja: Taissa Fjodorova

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Ellen Härms
2. Aili Heeringson
3. Tiiu Heinmaa
4. Elga Jõgi
5. Ellen Kattai
6. Helvi Kollom
7. Lembit Kroonberg
8. Väino Kruuda
9. Tõnis Kurg
10. Heili Kurvits
11. Tõnu Kurvits
12. Elvi Laansalu
13. Hilja Lubi
14. Helgi Lutsar
15. Jaan Nikopensius
16. Aino Olesk
17. Luule Prükk
18. Aino Sults
19. Elvi Teppo
20. Juhan Toom
21. Helju Usin

 

A. klass
Klassijuhataja: Raimond Kubjas

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Valve Hiir
2. Ants Jaaska
3. Mairi Kaha
4. Luule Kajastu
5. Ants Kallikorm
6. Maie Konts
7. Heino Kurg
8. Eha Kurvits
9. Mart Kurvits
10. Elsa Madikainen
11. Laine Maikalo
12. Rein Maran
13. Ellen Mühlberg
14. Asta Olesk
15. Ilme Patrael
16. Aime Pui
17. Helgi Säinast
18. Laine Sepping
19. Ants Sild
20. Viive Sokk

 

A. klass
Klassijuhataja: Asta Kraag

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Siivi Hurt
2. Sirje Jaaska
3. Asta Käo
4. Endel Käo
5. Ülo Kevvai
6. Helve Kuklas
7. Maie Kurusk
8. Maimu Mälton
9. Reio Ojavere
10. Tarvo Porila
11. Udo Pragi
12. Tiiu Rinne
13. Heino Tagel
14. Mati Tobreluts
15. Urve Truuts
16. Endla Valge
17. Valdur Vasser

 

A. klass
Klassijuhataja: Amanda Kriit

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Linda Jaaska
2. Matti Kallikorm
3. Mati Kirsimäe
4. Ahto Kliimre
5. Aatso Kooskora
6. Helgi Kurg
7. Garri Kutsar
8. Aili Liiv
9. Tõnu Maiste
10. Ene Nilbe
11. Eha Oru
12. Tiiu Ramler
13. Agnessa Sepman
14. Reet Sorgus
15. Anita Tamm
16. Heino Vislapuu

 

A. klass
Klassijuhataja: Laine Kõpp

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Maia Arst
2. Tiiu Donjak
3. Aivi Hurt
4. Viivi Karba
5. Evi Kõiv
6. Luule Kiristaja
7. Aimi Kobakene
8. Matti Kurvits
9. Aime Laidna
10. Tiiu Mark
11. Riina Matt
12. Kalev Möller
13. Tiiu Nikopensius
14. Milvi Ojavere
15. Silvi Olesk
16. Taimi Oru
17. Milvi Padar
18. Vello Padari
19. Kersti Padonik
20. Lehtne Rammo
21. Helgi Sõrm
22. Eha Sepping
23. Tõnis Tikk
24. Asta Tintso
25. Pilvi Torop
26. Anton Tubli
27. Marta Vals
28. Milvi Vija
29. Tiia Visk

 

A. klass
Klassijuhataja: Leida Häelme

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Leili Aarna
2. Taimi Helfer
3. Taivo Hurt
4. Arved Jaaska
5. Heidi Kallikorm
6. Aime Käis
7. Heili Käo
8. Villu Käo
9. Ants Kepp
10. Marju Kesling
11. Avo Kinsiva
12. Kaja Kirotar
13. Ilse Kuhi
14. Aime Kuklas
15. Vaike Kurg
16. Illar Lentsius
17. Milvi Lutsar
18. Anu Ojaste
19. Silvia Otsus
20. Viia Peenemaa
21. Ruth Peri
22. Mart Sõrg
23. Ellen Sults
24. Taimi Suvalova
25. Ainart Tilman
26. Saima Unt
27. Siiri Vall
28. Evi Võru
29. Imbi Vija

 

A. klass
Klassijuhataja: Silvia Landsberg

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Mati Arst
2. Tiiu Erm
3. Peeter Heliste
4. Koidula Hurt
5. Aivo Jaaska
6. Toivo Kaar
7. Malle Kahre
8. Viive Kahre
9. Olev Kliimask
10. Igor Konks
11. Viive Ojarand
12. Albert Ostra
13. Lehte Palo
14. Aino Peedosk
15. Marina Pikk
16. Maie Pärnaste
17. Kersti Sorgus
18. Malle Tikk
19. Aime Truuts
20. Hele Tsäko
21. Mari-Ann Vakker
22. Ruth Vares
23. Mall Vasser
24. Malle Vasser
25. Avo Vink
26. Eha Visnapuu

 

A. klass
Klassijuhataja: Laine Kõpp

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Hilja Hark
2. Mairi Huul
3. Tõnu Kamja
4.  Asta Keerma
5. Ennu Kopli
6. Veera Kovalevskaja
7. Malle Kuklas
8. Maret Laidna
9. Helbe Lävi
10. Tõnu Maask
11. Maimu Oinus
12. Heli Parson
13. Hella Plakso
14. Valdur Prükk
15. Inge Ruusar
16. Külli Saag
17. Inga-Ene Sniker
18. Tiina Sohar
19. Luule Valdma
20. Endel Vanikov
21. Rein Vill
22. Aino Vodi
23. Tiina Ülenurm
aula graafik
Teadaanded

Põlva Ühisgümnaasium 2010 © Kõik õigused kaitstud. Kesk 25, 63308, Põlva. tel: +372 7999 222, email: info[at]polvayg.edu.ee

Põlva Ühisgümnaasium offers Essay Help for US Students - quality and fast!