Sündmuste kalender
juuli 2018
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Lähiaja sündmused
  • No events.
Ilm Põlvas


A. klass
Klassijuhataja: Merike Vent

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Aliis Ast
2. Helina Helgand
3. Marina Hiäinen
4. Ingrit Jakoreva
5. Eve Juks
6. Leho Kure
7. Marjana Laine
8. Rahel Lepp
9. Marko Mets
10. Ülle Mällmann
11. Liina Mölder
12. Kati Ojaperv
13. Kaire Piir
14. Into Prükk
15. Anne Põder
16. Katrin Pükke
17. Sven Raismaa
18. Mariliis Sirge
19. Kerttu Taidre
20. Birgit Tirp
21. Piret Tobias
22. Eneken Treial
23. Helina Vares
24. Gerti Villik
25. Mirjam Vinne
26. Ottomar Virk
27. Varje Volkov
28. Liina Võrklaev
29. Mari Värton
30. Janek Karakatš
B. klass
Klassijuhataja: Kaja Kilusk

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Kadri Aas
2. Taavi Aasma
3. Avo Alender
4. Toomas Haidak
5. Egert Hiiekänd
6. Katri Hindrikson
7. Reimo Juks
8. Kadri Järvela
9. Monika Järveoja
10. Ive Kaarna
11. Olari Kalvik
12. Alvar Kamenik
13. Lauri Kanarik
14. Jüri Kivi
15. Arko Kurtmann
16. Kairi Kuusik
17. Elliko Kõiv
18. Janno Liivak
19. Kerstin Mõttus
20. Taavi Ojala
21. Liis Patrael
22. Mairis Plakso
23. Rainer Puusepp
24. Janne Sepik
25. Triin Sooberg
26. Siret Tamm
27. Triin Tobreluts
28. Tuuliki Toll
29. Merlin Villik
30. Karin Viru


C. klass
Klassijuhataja: Siiri Joosep

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Monika Haidak
2. Meelika Hainsoo
3. Janne Haljak
4. Margus Härma
5. Sirli Jehe
6. Martin Jostov
7. Ragnar Juks
8. Ruben Kahre
9. Rasmus Kattai
10. Kuldar Kollom
11. Laura Kukk
12. Kirke Kurusk
13. Timo Kurvits
14. Kadri Kängsepp
15. Taavi Lentso
16. Margus Mõtus
17. Lauri Nagel
18. Anu Nemvalts
19. Tanel Nõmmiste
20. Helios Ots
21. Margus Paekivi
22. Märt Paloots
23. Rannar Patrael
24. Kristel Pruss
25. Helen Rohtla
26. Aina Soever
27. Roomet Sõrmus
28. Karmen Sööt
29. Priidu Tammeorg
30. Piibe Tina
31. Sirli Uiboupin
32. Lennart Valli


D. klass
Klassijuhataja: Õnnela Unt

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Aveli Asber
2. Aljona Gorbatševskaja
3. Erje Helmoja
4. Silver Häelm
5. Kaidi Jõesalu
6. Kati Kattai
7. Kristi Kattai
8. Kait Konsand
9. Angelika Krigul
10. Gert Laksberg
11. Leila Lind
12. Rene Lukner
13. Mario Meier
14. Liis Mendrik
15. Eva Mõtsar
16. Indrek Nõmm
17. Tulvo Ostra
18. Janeli Saan
19. Doris Sabre
20. Sigrit Savimägi
21. Tamara Soots
22. Martin Sõrmus
23. Irje Tammiksaare
24. Janar Tsaro
25. Tambet Tusov
26. Kaire Vaarask

Comments are closed.

aula graafik
Teadaanded

Põlva Ühisgümnaasium 2010 © Kõik õigused kaitstud. Kesk 25, 63308, Põlva. tel: +372 7999 222, email: info[at]polvayg.edu.ee

Põlva Ühisgümnaasium offers Essay Help for US Students - quality and fast!