Sündmuste kalender
juuli 2018
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Lähiaja sündmused
  • No events.
Ilm Põlvas


A. klass
Klassijuhataja: Koidula Kisand

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Eneli Arike
2. Marika Hass
3. Relika Hämelane
4. Peeter Ivandi
5. Airi Jansons
6. Merje Kaar
7. Kaili Kattai
8. Laidi Kattai
9. Egle Kipper
10. Kadi Koosapoeg
11. Jaanika Kutsar
12. Eija Käspri
13. Kristel Laiakivi
14. Enn Leet
15. Kristi Madismäe
16. Mari Mets
17. Gätlin Paluoja
18. Kärt Põvvat
19. Henn Pärnamets
20. Maiki Vanahans
21. Iivi Väär
B. klass
Klassijuhataja: Heli Piiri

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Fredi Dorbek
2. Veroonika Grigorjev
3. Triinu Haugas
4. Heiti Hõbe
5. Arved Härma
6. Jagnar Jaaska
7. Imre Joosep
8. Jane Jostov
9. Ülle Jurs
10. Jane Jõema
11. Sirje Kaas
12. Karita Kasuk
13. Taavi Keerd
14. Ines Kilusk
15. Kaja Kiss
16. Silver Kivirand
17. Karoliina Kozlova
18. Kristjan Kutsar
19. Margus Laanemäe
20. Jaanis Lill
21. Andrus Lindsalu
22. Marko Mehilane
23. Janno Muuga
24. Triinu Paidra
25. Mikk Paloots
26. Martti Rõõmus
27. Eva Sikk
28. Birgit Uibo
29. Alari Vall
30. Toomas Vananurm
31. Anti Vijand


C. klass
Klassijuhataja: Eha Raav

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Margit Alep
2. Külli Gertsik
3. Katrin Hansen
4. Lauri Inno
5. Mairit Juks
6. Kristi Kahar
7. Karin Kaigas
8. Manuela Kiissa
9. Kristiina Killõ
10. Kalmer Kollom
11. Kadi Kukk
12. Kadi Kõiv
13. Piret Käärik
14. Kairit Lainoja
15. Reet Meltsov
16. Mailis Merdikes
17. Raimo Miil
18. Kaspar Must
19. Kristin Mõtus
20. Margit Mõtus
21. Karen Mägi
22. Margit Nurk
23. Ringo Ottis
24. Elmo Padar
25. Silvia Paluveer
26. Merilyn Puik
27. Indrek Romantsov
28. Merle Rosman
29. Dorel Sabre
30. Silver Simenson
31. Kalmer Sööt
32. Riho Zolgo
33. Kristina Vasser
34. Eveli Vesi
35. Indrek Võrklaev


D. klass
Klassijuhataja: Maris Tigas

Nr

Eesnimi

Perekonna nimi

1. Alar Arna
2. Riho Eensoo
3. Marko Haidak
4. Raul Hansen
5. Heido Hindrikson
6. Monika Hüppenen
7. Merik Ivask
8. Lehari Järg
9. Viljar Kapp
10. Inger Kiik
11. Kristi Kindsigo
12. Robert Kipper
13. Marge Kirotar
14. Kalmer Koort
15. Merike Kuuse
16. Angela Lanno
17. Marek Maasikmets
18. Ove Musting
19. Laura Muuga
20. Priit Nurmoja
21. Piret Paring
22. Reelika Pung
23. Lauri Puusepp
24. Kaido Saarniit
25. Elle Sing
26. Jane Sõrg
27. Sigrid Toomes
28. Kersti Vill
29. Marko Volt
30. Kadre Väärmann

Comments are closed.

aula graafik
Teadaanded

Põlva Ühisgümnaasium 2010 © Kõik õigused kaitstud. Kesk 25, 63308, Põlva. tel: +372 7999 222, email: info[at]polvayg.edu.ee

Põlva Ühisgümnaasium offers Essay Help for US Students - quality and fast!